Çalışma Saatlerimiz

Paz-Cum: 08:30-18:00

Hakkımızda

Firmamız 1997 yılında kurulmuş olup, ” Önce 06 Yine 06 ” güvencesi ve kalite standardımızdır prensibi ile çalışmalarımızı büyük bir titizlik içinde en son teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürdürmeyi kendisine amaç ve ilke edinmiştir.

Cihazlarımız, düşük kapasitede soğuk su ihtiyacı olan endüstri tesisleri, plastik enjeksiyon makineleri, ekstruderler, profil, boru, kablo ve kapalı devre klima sistemleri için olup, bakım kolaylıkları açısından tercih edilen cihazlardır. Zaman ve üretim açısından sağlıklı olup, %25/30 arası kapasite artırımını sağlar, su kaybı ve kireçlenme yüzeyi %0 dır.

İhracatı Gerçekleşen Ülkeler

Chiller grubu ürünlerimizin yaklaşık %60 ını ihraç ediyoruz. Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Tataristan, Özbekistan, Bulgaristan, Kuzey Afrika Ülkeleri, Fas, Cezayir, Tunus, Katar, Ukrayna, Romanya ve Moldova ya ihracatımız vardır.

İlkelerimiz

Çalışma ilkelerimiz; müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerinin, mümkün olan en doğru ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturulması ve uzun soluklu ticari ilişkilerin geliştirilmesidir. Bu ikisinin birbirine bağlı olduğunun bilincindeyiz. Size, ihtiyacınız doğrultusunda işinizin özgün gereksinimlerinden, standart gereksinimlerine uzanan geniş bir yelpazede hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

UZAK DOĞU MALLARIMIZA GÖRE ÜRÜNLERİMİZİN FARKLILIKLARI

Bazı firmalar düşük kapasitedeki ürünlerini piyasaya yüksek kapasite olarak arz ediyorlar.Bu durum aslında herkes tarafından biliniyor. Onun için biz, değerli plastik müşterilerimizin soğutma grubu satın alacakları zaman özellikle motor güçlerine dikkat etmelerini rica ediyoruz. Bir makinenin motor gücü 60 hp, diğerinin 40 hp ise bu iki makine aynı kapasiteyi vermez. Bizim üstünlüğümüz; Makinelerimizin Çin’den ve diğer ülkelerden gelen makinelere göre daha yavaş devirde çalışması ve bu sebeple arıza verme olasılığının minimum seviyeye indirgemesidir. Ayrıca servis ve yedek parça hizmetlerimiz daha etkin ve tam zamanındadır.